141. Postava na břehu - Dubrovnik

Autor: Miroslav Černý
(1935 Horní Slivno - 2007 Kolín)

signován a datováno nečitelně vlevo dole, nápis Dubrovnik, připsáno autorovi
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 32 cm, rámování: 37 x 42,5 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 05.10.2020 21:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč