8. Postavy

Autor: Miroslav Černý
(1935 Horní Slivno - 2007 Kolín)

signováno tužkou vpravo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 47 cm, výška: 37 cm, rámování: 50 x 58 cm

Konec dražby: 12.12.2018 18:12 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč