Útesy

Autor: Jack Eichborn
(1906 Švédsko - 1981)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč