17. Ve snu
Autor: Josef Istler
(1919 Praha - 2000 Praha)
číslováno 11/12 vlevo dole, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1943
Šířka: 39 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 54 cm
Konec dražby: 11.07.2022 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč