Abstraktní kompozice

Autor: Josef Istler
(1919 Praha - 2000 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno vlevo dole 113/200
Technika: lept, datace: 1992
Šířka: 9 cm, výška: 13 cm, rámování: 28 x 22 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč