11. Na rýžovým poli
Autor: Owe Wessbohn
(1913 - 1996 Bjärred, Sweden)
Skvrny na knižním plátně nalepeném na rámu, datováno a signováno vpravo dole, název díla "Pa risf;ltei" napsán tužkou na reversu
Technika: olej na sololitu, datace: 1953
Šířka: 72 cm, výška: 59 cm, rámování: 83 x 97 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 19:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 750 Kč