V zimě na samotě v lese

Autor: Per Olof Nord
(1936)

Signováno vpravo dole i na reversu včetně datování, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1978
Šířka: 65 cm, výška: 54 cm, rámování: 58 x 69 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 06.12.2021 20:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč