20. Bugatka
Autor: Bedřich Stefan
(1896 Praha - 1982 Praha )
Bronzová plastika o výšce cca 24 cm a délce 58 cm na dřevěném podstavci, signováno na plintě uprostřed, značeno zezadu vlevo Lil-Anýž Praha VII.
Šířka: 30 cm, výška: 30 cm, délka: 60 cm
Konec dražby: 06.12.2021 19:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč