156. Výhled na přístav Lübeck XL formát
Autor: Wilhelm Hoffmann
(1897 - 1986)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 81 x 111 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč