Horský potok

Autor: Heinrich Bank
(1834 Duchcov - 1923 Graz)

Signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kvaš
Šířka: 36 cm, výška: 48 cm, rámování: 72 x 61 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:53 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč