218. Horský potok
Autor: Heinrich Bank
(1834 Duchcov - 1923 Graz)
Signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: kvaš
Šířka: 36 cm, výška: 48 cm, rámování: 72 x 61 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč