296. Kakemono II.
signováno vpravo dole, rolovací malba
Šířka: 65,5 cm, výška: 222 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 22:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč