181. 2ks - Tváře

Autor: Vladimír Pechar
(1931 Příbram - 2020 Spořilov, Praha)

signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, volné listy v paspartě.
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 9,5 cm, výška: 12 cm

Konec dražby: 08.03.2022 20:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč