238. Studijní kresba větvičky

Autor: Vladimír Pechar
(1931 Příbram - 2020 Spořilov, Praha)

Signováno vpravo dole včetně datování. Vlevo dole text: rytina do kamene. Paspartováno, a zaskleno.
Technika: kamenotisk, datace: 1964
Šířka: 19,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 35,5 x 28,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:03 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč