Portrét Antonína Dvořáka

Autor: Vladimír Pechar
(1931 Příbram - 2020 Spořilov, Praha)

Signováno a datováno vpravo dole a také ve věnování. Paspartováno a zaskleno
Technika: tuš, datace: 1972
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm, rámování: 45 x 35,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč