297. Pamětní talíř, Tomáš Garrigue Masaryk
na reversu značeno Epiag Royal Czechoslovakia a Svep - zákonem chráněno
Výška: 25 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.06.2022 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč