129. Neoděné postavy
Autor: Václav Bubeníček
(1913 Ledeč nad Sázavou - 1989 Praha)
signováno tužkou vpravo dole
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 12.12.2018 20:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč