91. Kytice 3 ks
Autor: Václav Bubeníček
(1913 Ledeč nad Sázavou - 1989 Praha)
signováno tužkou vpravo dole, vlevo číslováno 80/200,43/200,76/200, rozměr tisk 15x21 cm a 24 x 11 cm, konvolut 3 kusy, barevná serigrafie
Technika: serigrafie
Šířka: 15 cm, výška: 21 cm, rámování: volné listy
Konec dražby: 18.06.2019 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč