297. Zlacený rám

vnitřní rozměr rámu výška 35,7 cm, šířka 51,5 cm, vnější rozměr rámu 51,5 cm x 66 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč