249. Čudné okno
Autor: Stano Dusík
(1946 Boleráz (Trnava) - 2019 Florencie)
Signováno a datováno dole. Zaskleno a paspartováno.
Technika: lept, datace: 1979
Šířka: 15,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 28 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč