249. Čudné okno

Autor: Stano Dusík
(1946 Boleráz (Trnava) - 2019 Florencie)

Signováno a datováno dole. Zaskleno a paspartováno.
Technika: lept, datace: 1979
Šířka: 15,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 41 x 28 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč