208. V zahradě
Autor: Martin Echegaray y Garcia
(1866 - 1931)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1932
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč