Krajina se stromy

Autor: Martin Echegaray y Garcia
(1866 - 1931)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1933
Šířka: 61 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 74 cm

Konec dražby: 06.12.2021 21:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč