V zahradě

Autor: Martin Echegaray y Garcia
(1866 - 1931)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1932
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 68 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč