33. Plachetnice
Autor: Alain Amadeo
(1947 - ?)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 46 cm, výška: 38 cm, rámování: 58 x 66 cm
Konec dražby: 30.05.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč