Villefranche-sur-Mer

Autor: Armand Drouant
(1898 - 1970)

Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 70 x 80 cm

Konec dražby: 06.12.2021 21:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč