257. Villefranche-sur-Mer
Autor: Armand Drouant
(1898 - 1970)
Signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 70 x 80 cm
Konec dražby: 06.12.2021 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč