Keizersgracht Amsterdam

Autor: Richard Reibeling
(1900 - 1976)

Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 71 cm, rámování: 89 x 98 cm

Konec dražby: 06.12.2021 21:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč