282. Keizersgracht Amsterdam
Autor: Richard Reibeling
(1900 - 1976)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 81 cm, výška: 71 cm, rámování: 89 x 98 cm
Konec dražby: 06.12.2021 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč