116. Portrét ženy I.
Autor: Louis Grünler
(1809)
Plátno fixované na kartónu, signováno a datováno vpravo uprostřed, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37,5 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 48 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč