348. Pobřeží Jadranu Rabac
Autor: Slavomír Sýkora
(.)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na malířské desce, datace: 1979
Šířka: 35 cm, výška: 25 cm, rámování: 33 x 43 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:58 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč