Návrh ex libris

Autor: Josef Váchal
(1884 Milavčice - 1969 Studeňany, Radim)

barevný dřevory, signováno a datováno vpravo dole tužkou a v kameni, autorský popis vlevo dole
Technika: dřevoryt na kartonu, datace: 1937
Šířka: 11,5 cm, výška: 18 cm, rámování: volný list 25 x 16 cm

Odhadní cena: 3 000 - 5 000 Kč

Konec dražby: 16.10.2017 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč