354. Žluté zimní nebe

Autor: Zdeňka Holejšovská
(1950 Ústí nad Labem)

Signováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 13 cm, rámování: 21 x 44 cm

Konec dražby: 06.12.2021 22:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč