353. Krajina na Dukle
Autor: Václav Pichlík
(1910 Písek - 1988)
Na reversu autorský štítek
Technika: olej na sololitu, datace: 1974
Šířka: 122 cm, výška: 40 cm, rámování: 51 x 133 cm
Konec dražby: 06.12.2021 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč