300. Abstraktní květiny ve váze
Autor: Pia Refice
(1918 Lazio, Itálie)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 35 cm
Konec dražby: 06.12.2021 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč