Abstraktní květiny ve váze

Autor: Pia Refice
(1918 Lazio, Itálie)

Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: 42 x 35 cm

Konec dražby: 06.12.2021 21:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 100 Kč