Zamilované labutě

Autor: Jana Boudová
(1931 Kolín - 2001 Praha)

barevná litografie, singováno a datováno vpravo dole tužkou, vlevo značeno autor. tisk
Technika: litografie na kartonu, datace: 1986
Šířka: 15 cm, výška: 22 cm, rámování: volný list 30 x 20 cm

Konec dražby: 16.10.2017 21:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 150 Kč