Studie portrétu chlapce

Autor: Hana Štroblová
(1930)

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1958
Šířka: 27 cm, výška: 36 cm, rámování: 39 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:35 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč