215. Svlékání
Autor: Adam Panáček
(1993 Praha)
signováno vpravo dole, číslováno 20/50 vlevo dole
Technika: akvatinta
Rámování: volný list 58 x 42 cm
Konec dražby: 10.05.2022 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 300 Kč