216. Výlov
Autor: Adam Panáček
(1993 Praha)
signováno vpravo dole, číslováno 7/10 vlevo dole
Technika: čárový lept s akvatintou
Rámování: volný list 70 x 50 cm
Konec dražby: 10.05.2022 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč