Výlov

Autor: Adam Panáček
(1993 Praha)

signováno vpravo dole, číslováno 7/10 vlevo dole
Technika: čárový lept s akvatintou
Rámování: volný list 70 x 50 cm

Konec dražby: 22.06.2022 19:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč