Praha

Autor: Jiří Kalousek
(1925 Nový Bydžov - 1986 Praha)

Signováno a datováno vlevo nahoře
Technika: akvarel, datace: 1971
Šířka: 57,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 37,5 x 76 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:37 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč