16. Notre Dame
Autor: Leon Ballin
(.)
signováno vpravo dole, rámováno v zlaceném rámu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na lepence
Šířka: 30 cm, výška: 39 cm, rámování: 59 x 53 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 07.03.2022 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč