1. Manéž - XL Formát
Autor: Jindra Husáriková
(1931 Trmice - 2016 Praha)
Signováno vlevo dole, rámováno. Konzultováno a ověřeno rodinou autorky. Certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 95 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.02.2022 19:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč