1. V hradě
Autor: Jindra Husáriková
(1931 Trmice - 2016 Praha)
na reversu štítek Galerie Mazur, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1983
Šířka: 47 cm, výška: 34 cm, rámování: 46 x 59 cm
Konec dražby: 09.11.2022 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč