46. Očekávání
Autor: Jindra Husáriková
(1931 Trmice - 2016 Praha)
datováno a číslováno 49/100 vlevo dole, vpravo dole signováno, volný list, provenience: z rodiny autorky
Technika: litografie, datace: 2008
Šířka: 25,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: velikost archu 52 x 41,5 cm
Konec dražby: 10.11.2022 20:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč