Motiv z Paříže

Autor: Hans Rosenqvist
(1913 Švédsko - 2012)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, oděrky na rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 44 cm, výška: 39 cm, rámování: 54 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč