3. Čertovka
signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 16 cm, výška: 21 cm, rámování: 43,5 x 32 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč