3. Florentinský rám

Řezbovaný florentinský rám, obraz byl malován autorem na zakázku včetně námětu a velikosti do rámu
Šířka: 62 cm, výška: 76 cm, rámování: 103 x 90 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 28.01.2019 18:11

Zbývá: 7d 20h 3m 14s

Vyvolávací cena: 12 000 Kč