3. Florentinský rám
Řezbovaný florentinský rám, obraz byl malován autorem na zakázku včetně námětu a velikosti do rámu
Šířka: 62 cm, výška: 76 cm, rámování: 103 x 90 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 28.01.2019 18:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 12 000 Kč