3. Martinet - U řeky

signováno a datováno vlevo dole, rentoaláž, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1896
Šířka: 54,5 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 50,5 x 63,5 cm

Konec dražby: 27.09.2021 20:08 SELČ

Aktuální cena: 3 710 Kč

Zbývá: 4d 14h 54m 48s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (6)

částkapříhoz
3 710 Kč13.9.2021 23:51:23
3 410 Kč13.9.2021 23:51:05 (limit 9.9.2021 14:36:17)
3 400 Kč13.9.2021 23:51:05
3 100 Kč13.9.2021 23:50:47 (limit 9.9.2021 14:36:17)
2 800 Kč13.9.2021 23:50:47
2 500 Kč9.9.2021 14:36:17