Postava u stromu

Patinový sádrový model, nesignováno, mírná poškození
Materiál: patinovaná sádra
Výška: 40 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.08.2018 19:07

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč