3. Raisinger - Tatry
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 91 cm, výška: 71 cm, rámování: 89 x 119 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.07.2021 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč