10. Město
Autor: Richard Taubenek
(1940 Praha - 2005 Praha)
signováno vpravo dole, vystavováno v Mastrichtu 2003
Technika: olej na plátně, datace: 2002
Šířka: 99 cm, výška: 59 cm, rámování: 66 x 106 cm
Konec dražby: 24.09.2017 18:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč